NLP: NLP sayesinde hayatımda farkındalık belirdi. Yaşadığım her anın, yaptığım her davranışın farkına vardım. Yanlış, eksik yanlarımı görerek bunu başkalarıyla iletişim kurarken hedeflerimi belirlerken, hedeflerime ulaşırken düzeltmeye çalıştım. Biraz daha zaman geçip NLP tekniklerini sindirdiğimde çok daha farklı bir “ben” ortaya çıkacağına eminim.
EĞİTİM: Bu kadar farklı karakterde, farklı mesleklerde, farklı amaçlarda insanların bir arada küçük bir seminer salonunda 10 gün sabahtan akşama kadar barınabileceğini hayal bile edemezdim. Hayatımdaki en renkli anlardandı beş hafta sonu boyunca yaşadıklarım. Gruptaki herkes birbirinin geçmişini, şimdilerini, hayallerini öğrendi. Kendimizin bile bilmediği yönlerimizi beraber keşfettik. Böyle hoş ve ayrıcalıklı deneyimi böyle renkli bir grupla paylaştığım için çok mutluyum.
ÖĞRETMEN: Eğitmen çok sıcak, deneyimlerini paylaşmaktan memnun olan ve çok iyi niyetli biri. Hatta iyi niyetinden dolayı sorulara dur diyemediği için konular bazen dağıldı bile.
NLP GRUP: Başarılı bir organizasyondu. Her şey için teşekkür ederim.