Ataşehir İngilizce Kurslarına Hazır

Nlp Grup Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti Kuruluşunun 14. Yıl dönümünü kutladığı Nisan 2013 Döneminde Ataşehir şubesini anadolu yakasında oturanlar için faaliyete geçirmiştir.
Özellikle hızlandırılmış ve yoğun ingilizce programlarına katılım konusunda sorun yaşayan anadolu yakası sakinleri uzun bir bekleyişten sonra Ataşehir lokasyonunda 7 günde ingilizce programlarına çok daha kolay bir şekilde katılabilecekler.
Anadolu yakasının merkezi konumu olarak nitelendirilen özellikle finans ve iş dünyasının nabzının attığı doğu Ataşehir’de insanların kolay ulaşabileceği bir noktada anadolu yakası şubemiz faaliyet göstermeye başlamıştır.
Yıllardır çizgisini koruyan ve kalitesinden ödün vermeyen her geçen dün kendini yenileyen hızlı ingilizce projemiz ile anadolu yakasındaki katılımcılarımıza da 7 tam günde hızlı ve kolay ingilizce öğrenme ve konuşma fırsatını NLP GRUP olarak tanıyoruz.
İngilizceyi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde konuşmak isterseniz Nlp teknikleriyle desteklenmiş 7 günde ingilizce konuşma programlarına aşağıdaki anadolu yakası adresimizden çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Scroll to top
Biz Arayalım
close slider